Звіт Гуманітарного штабу громади за 26.08.2024 року.

1. За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових наборів в кількості 616 наборів було забезпечено родини, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха (в тому числі, що  перебувають на обслуговуванні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг») – 387;
– Новояковлівський старостинський округ – 229;

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 225 родин,  які проживають на території громади
– смт. Комишуваха – 101;
– Новояковлівський старостинський округ – 124;

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF  дитячими памперсами було забезпечено 1 дитину,  яка проживає  на території громади (смт. Комишуваха).

4. За сприяння Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України дитячими гігієнічними наборами від 0 місяців до 3 місяців було забезпечено 1  новонародженого, що проживає на території громади (смт. Комишуваха).