В Новояковлівці пройшов конкурс краси

День Конституції України та День молоді святкували в Будинку культури с. Новояковлівка.

29 червня 2018 року мешканці та  гості села подивилися не тільки святковий концерт, а  й побували на справжньому конкурсі краси «Чарівні панночки», під час  якого юні конкурсантки продемонстрували свою красу та вміння.  Оцінювати таланти дівчат запросили в.о. старости Новояковлівського старостинського округу Олену Нікітенко, начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Анатолія Лазько та місцевого депутата  Антоніну Савченко.

Розпочався конкурс дефіле «Вишиванка – це стильно». Шестеро дівчаток  Гнідченко Кароліна, Яценко Тетяна, Пендрак Аля, Прокопенко Поліна, Чубейко Аня, Шурло Крістіна вийшли на сцену в гарних українських вишиванках, які тільки підкреслили їхню миловидність. Не менш цікавим став вибір конкурсанток професії, в якій вони бачать себе у майбутньому: лікар, перукар, кондитер, фотограф, гімнастка, бізнес леді. Після дефіле, дівчатка показали пародії на відомих українських співаків: Вірки Сердючки, Потапа та Насті, Олі Полякової та інших. Після такого виступу журі одноголосно вирішили нагородити усіх конкурсанток. Кожна отримала подарунки, солодощі та грамоту, Тетяна  виграла у номінації «Міс Креативність», Ангеліна – «Міс Артистичність», Поліна – «Міс Грація», Кароліна – «Маленька Ніжність», Крістіна – «Привабливість», Аня – «Посмішка». Після святкової програми на всіх чекала дискотека.