Звіт Гуманітарного штабу громади за 03 – 06.06.2024 року.

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація  гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових наборів в кількості  444 наборів було забезпечено родини, які проживають на території громади, які проживають на території громади (смт. Комишуваха, с. Григорівське, с. Одарівка).

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 1626 родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха, с. Григорівське, с. Одарівка – 313;
– Зарічненський старостинський округ – 476;
– Новоіванівський старостинський округ – 240;
– Новотроїцький старостинський округ – 245;
– Щасливський старостинський округ – 190;
– Яснополянський старостинський округ – 155;

3.  За сприяння Міжнародної організації UNICEF  дитячими памперсами було забезпечено 6 дітей, які проживають на території громади (смт. Комишуваха, с. Григорівське, с. Одарівка).