Спеціалістки мобільної бригади БФ «Восток SOS» відвідали Комишуваху

23 жовтня 2023 року мобільна бригада психосоціальної та юридичної підтримки Благодійного фонду «Восток SOS» відвідала смт Комишуваха. Фахівчині надали 39 безоплатних консультації постраждалим унаслідок російської агресії.

Команда регулярно відвідує Комишуваську громаду, чимало місцевих приходять на вторинні консультації. Переважно люди звертаються щодо подачі заявок на відшкодування пошкодженого або зруйнованого майна, виплат для ВПО та оформлення спадщини, а до психологині – за індивідуальними консультаціями щодо зниження рівня тривожності.

Мобільні бригади психосоціальної та юридичної допомоги створені для надання швидкої допомоги постраждалим унаслідок російської агресії. Бригади працюють на території Запорізької, Харківської, Херсонської та Миколаївської областей. Фонд реалізує проєкт за підтримки International Rescue Commitee Deutschland (https://www.rescue.org/de).

Ви можете створити запит на приїзд команди до вашого міста, територіального центру чи громади. Для цього необхідно зателефонувати на гарячу лінію, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614.

Також отримати консультацію можна в месенджерах:
☑️ +38(099) 710 48 72 (вайбер);
☑️ +38(096) 108 60 48 (телеграм).

За актуальною інформацією про діяльність фонду слідкуйте в соціальних мережах:
фейсбук – https://bit.ly/44YJh5G;
інстаграм – https://bit.ly/3rX6Vkp.