Під головуванням першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимира Шустова  відбулася нарада стосовно  несанкціонованого звалища відходів на території Комишуваської територіальної громади.

На основі проведених досліджень  Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України поінформував, що на зазначначеній ділянці відхилення від норм ДСП не виявлено. Гігієнічні нормативи вмісту забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, зразки ґрунту та гама фон в нормі. Не відповідають вимогам  тільки зразки води з річки Конка, проте забруднення не пов’язано з розміщеними відходами. З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням 

Члени наради ухвалили низку рішень, зокрема, продовжити моніторинг стану навколишнього природного середовища; в рамках слідчих дій прискорити виконання заходів з визначення остаточного складу відходів; вжити заходів щодо розрахунку збитків за забруднення та засмічення земельної ділянки.

Нагадаємо, земельна ділянка виявилася забрудненою  відходами (люмінесцентні лампи, металеві бочки з речовинами тощо).   11 жовтня  зазначене питання розглядалось на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.