ДЛЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ РОЗПОЧАТО ФОРВАРДНУ ПРОГРАМУ ЗАКУПІВЛІ ЗЕРНА-2020

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року. Програма створює умови для підтримки українського сільгоспвиробника.

Як пояснили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, основна мета програми – фінансування та підтримка малих та середніх агровиробників, створення зручної системи отримання коштів аграріями.

Ключові умови для аграрія: передоплата до 100% від вартості контракту; відсоткова ставка – 17,5% у гривні, або 8,8% у доларах США.

Мінімальні партії постачання зерна під форвард: пшениця м’яких сортів 2–3 класів – 100 тонн; жито 3 класу – 50 тонн; кукурудза 3 класу – 100 тонн.

Умови фінансування:

  • форвардний контракт – надання фінансування та/або мінеральних добрив з розрахунком вирощеною продукцією після збору врожаю;
  • грошові кошти – в структурі надання фінансування до 50% від суми контракту;
  • мінеральні добрива – від 50% до 100% від суми контракту;
  • застава – майбутній врожай 2020 року;
  • типи застав – договір застави, товарна аграрна розписка, фінансова аграрна розписка;
  • остаточний розрахунок з господарством проводиться за ринковими цінами згідно з довідкою Аграрної біржі на момент постачання зерна на зерновий склад.

В асортименті є наступні види міндобрив: аміачна селітра, карбамід, добриво складне (NP 12:24), амонію сульфат. 

Довідково.

Детальну інформацію щодо умов участі агровиробників в форвардній програмі можна отримати за контактними телефонами відділу ПАТ «Аграрний фонд» у Запорізькій області +380673286543, або перейти на сторінку за посиланням http://agrofond.gov.ua/products/forward-program для оформлення відповідної заявки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

https://www.zoda.gov.ua/news/