У податковій службі регіону триває підготовка до формування Громадської ради

У податковій службі Запорізької області відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради. У заході взяли участь представники Головного управління ДПС у Запорізькій області та інститутів громадянського суспільства.

Учасники засідання обговорили організаційні та методичні заходи для проведення установчих зборів, проаналізували подані документи від громадських організацій та визначили порядок проведення наступного засідання для формування нового складу дорадчого органу.

Крім того, увага була акцентована на податкових змінах, які були запроваджені у поточному році, їх впливі на запорізьких суб’єктів господарювання та проведенні якісної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання. Окремо мова йшла про особливості застосування РРО та кампанію одноразового декларування активів фізичних осіб.

 

Довідково: Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Запорізькій області утворюється з метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області