Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування

Громадська організація «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» залучена до проведення онлайн-опитування щодо впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя жінок та чоловіків, що ініційоване  структурою ООН Жінки.

Ми просимо вас якнайшвидше поширити інформацію про це опитування на ваших особистих сторінках у соцмережах, а також на сторінках ваших громад. Просимо супроводжувати це посилання приблизно таким текстом:

«Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців громад. Результати цього опитування допоможуть надати рекомендації органам влади у зв’язку з ситуацією, що склалася.

Ми звертаємося до мешканців та мешканок нашої громади взяти участь у цьому надзвичайно  важливому опитуванні, а також поширити інформацію про нього серед своїх знайомих.  Участь в опитуванні займе у вас до 15 хвилин».

Наперед вдячні!

Додаємо  посилання на опитування

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqxWCe3DGZHFE894dEoNE-WYkA7intsTSWlHq3v76qiyUBZQ/viewform?fbclid=IwAR0cTGmSH8stW24sHqbGtyep1GqNlXbYFK9Dia6opag4M0IvNKIz0JY9-IE