Списки членів ДВК Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії від 06 жовтня 2020 року № 29

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230410

 

  1. Голова комісії – Дзюбаненко Лариса Василівна (ТВК) – 0660130982
  2. Заступник – Подольська Галина Василівна (ПП Слуга народу) – 0661108673
  3. Секретар – Черняєв Максим Олегович (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972

Члени комісії:

  1. Полотнянко Вадим Михайлович ( ПП Батьківщина) – 0665769410
  2. Кабаченко Ігор Іванович (ПП За Майбутнє) – 0665763693
  3. Мараховець Яна Миколаївна (ПП Опозиційний блок) – 0663898659
  4. Подольський Анатолій Петрович (ПП Слуга народу) – 0996304970
  5. Мараховець Валентина Олексіївна (ПП ОПЗЖ)- 0669949497
  6. Осіна Лариса Анатоліївна (ПП ОПЗЖ) – 0959098993
  7. Михалок Світлана Вікторівна (ПП ПОРЯДОК) – 0956961713
  8. Сінькова Людмила Вікторівна (ТВК) – 0994580701
  9. Сіполь Наталя Іванівна (ТВК) – 0958530531

 

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230384

 

  1. Голова комісії – Пісоцька Вікторія Вікторівна (ПП Слуга народу) – 0971467697
  2. Заступник – Клімова Тетяна Вікторівна (ТВК) – 0951903213
  3. Секретар – Коротаєва Юлія Анатоліївна (ПП ОПЗЖ) – 0671022772

Члени комісії:

  1. Новікова Анастасія Михайлівна ( ПП Батьківщина) -0637638343
  2. Статьов Анатолій Павлович (ПП Батьківщина) – 0988707757
  3. Сидоренко Юлія Володимирівна (ПП За Майбутнє) – 0973041242
  4. Лошак Світлана Іванівна (ПП Опозиційний блок) – 0668701002
  5. Гармаш Валентина Степанівна (ПП Слуга народу) – 0661779813
  6. Палій Ірина Анатоліївна (ПП Слуга народу) – 0958152432
  7. Миколаєвська Оксана Олексіївна (ПП ОПЗЖ) – 0680848622
  8. Заярська Лідія Федорівна (ПП ПОРЯДОК) – 0982183935
  9. Лозова Валерія Валеріївна (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972
  10. Швець Наталія Дмитрівна (ТВК) – 0930632346
  11. Пенечко Юрій Іванович (ТВК) – 0678799008
  12. Пітель Тетяна Олександрівна (ТВК) – 0952152292

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230385

 

  1. Голова комісії – Маринченко Ірина Віталіївна (ПП ОПЗЖ) – 0632277145
  2. Заступник – Кривонос Ірина вікторівна (ПП Слуга народу) – 0971428048
  3. Секретар – Концесвітна Єлизавета Сергіївна (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972

Члени комісії:

  1. Кравцова Марина Віталіївна ( ПП Батьківщина) – 0688466256
  2. Стовбіньська Олена Павлівна ( ПП Батьківщина) – 0966083643
  3. Рудченко Наталя Володимирівна (ПП За Майбутнє) – 0977283529
  4. Киричок Оксана Вікторівна (ПП Опозиційний блок) – 0664953502
  5. Пісоцький Ярослав Володимирович (ПП Слуга народу) – 0987890236
  6. Чобіток Лариса Анатоліївна (ПП Слуга народу) – 0961917571
  7. Маринченко Людмила Миколаївна (ПП ОПЗЖ) – 0985584273
  8. Зудіна Віра Сергіївна (ПП ПОРЯДОК) – 0962982378
  9. Биковченко Олена Іванівна (ТВК) – 0930240731
  10. Король Олена Анатоліївна (ТВК) -0973005077
  11. Дорощенко Світлана (ТВК)-0987606382
  12. Наконечний Віктор Віталійович (ТВК)-0684519360

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230388

 

  1. Голова комісії – Тетівець Валентина Володимирівна (ПП Слуга народу) – 0974608577
  2. Заступник -Шконда Наталія Семенівна (ПП ОПЗЖ) – 0934766745
  3. Секретар – Кузєва Світлана Василівна (ТВК) – 0978624045

Члени комісії:

  1. Шило Михайло Вікторович (ПП Батьківщина) – 0687016043
  2. Тишко Тетяна Миколаївна (ПП За Майбутнє) – 0635854744
  3. Іонченкова Лідія Костянтинівна (ПП Опозиційний блок) – 0973940555
  4. Палега Вікторія Вікторівна (ПП Слуга народу) – 0677762947
  5. Задорожна Наталія Михайлівна (ПП Слуга народу) – 0982923149
  6. Бондаренко Людмила Олексіївна (ПП ОПЗЖ) – 0933087779
  7. Білоцька Тетяна Володимирівна (ПП ПОРЯДОК) – 0966100877
  8. Ночвінова Тетяна Вікторівна (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972
  9. Плесовских Василій Вікторович (ТВК) – 0995428771

 

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230398

 

  1. Голова комісії – Бударіна Надія Олександрівна ( ПП Батьківщина) – 0951762602
  2. Заступник -Дишко Валентина Максимівна (ПП ПОРЯДОК) – 0957072502
  3. Секретар – Пальчик Алла Петрівна (ПП ОПЗЖ) – 0952343662

Члени комісії:

  1. Гудим Інна Михайлівна ( ПП Батьківщина) – 0957742649
  2. Міронов Валентин Олексійович (ПП За Майбутнє) – 0985116106
  3. Романенко Олена Василівна (ПП Опозиційний блок) – 0999702678
  4. Сіроіжко Тетяна Василівна(ПП Слуга народу) – 0956709843
  5. Нестеренко Інна Іванівна (ПП Слуга народу) – 0668021374
  6. Фролова Ірина Іванівна (ПП ОПЗЖ) – 62235
  7. Бакулін Сергій Леонідович (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972
  8. Трофімов Сергій Вікторович (ТВК)- 0970477208
  9. Трофімова Світлана Олександрівна (ТВК) – 0667282049

 

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230401

 

  1. Голова комісії – Безпалов Микола Петрович (ПП ОПЗЖ) – 0966718833
  2. Заступник -Стародубцева Світлана Вікторівна (ТВК) – 0980311740
  3. Секретар – Довган Галина Анатоліївна (ПП Слуга народу)– 0984193743

Члени комісії:

  1. Деревянко Олена Михайлівна ( ПП Батьківщина) – 0672831552
  2. Палагіцька Тетяна Андріївна (від самовисуванця в селищні депутати Гаркуші І.А.) – 0663847993
  3. Чернявський Михайло Сергійович (ПП За Майбутнє) – 0939098842
  4. Палагіцький Петро Дмитрович (ПП Опозиційний блок) – 0663847993
  5. Трегуб Анастасія Сергіївна (ПП Слуга народу) – 0992120326
  6. Соколик Юлія Михайлівна (ПП Слуга народу) – 0992120991
  7. Малихіна Неля Павлівна (ПП ОПЗЖ) – 0968124902
  8. Бонковська Олена Олексавндрівна (ПП ПОРЯДОК) – 0970839825
  9. Жарихінна Галина Олександрівна (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972

 

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230402

 

  1. Голова комісії – Григоренко Наталя Анатоліївна (ПП Батьківщина) – 0660207328
  2. Заступник – Слиш Аліна Станіславівна (ПП ОПЗЖ) – 0505328860
  3. Секретар – Павленко Ольга Борисівна (ПП Слуга народу) – 0508293734

Члени комісії:

  1. Тишко Олексій Олексійович (ПП За Майбутнє) – 0957461389
  2. Сороколат Микола Михайлович (ПП Опозиційний блок) – 0667264740
  3. Літвінова Єлизавета Василівна (ПП Слуга народу) – 0972623170
  4. Федорець Лідія Василівна (ПП Слуга народу) – 0664173003
  5. Морозова Катерина Анатоліївна (ПП Наш край) – 0666889325
  6. Васильченко Лілія Вікторівна (ПП ОПЗЖ) – 0666038435
  7. Воробйова Дар’я Сергіївна (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972

 

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230403

 

  1. Голова комісії – Назаренко Олена Вікторівна (ПП Слуга народу) – 0974583357
  2. Заступник – Тимочко Любов Степанівна ( ПП Батьківщина) – 0966589401
  3. Секретар – Стовбінська Лілія Валеріївна (ПП ОПЗЖ) – 0964706445

Члени комісії:

  1. Борисенко Евеліна Дем’янівна ( ПП Батьківщина) – 0964238207
  2. Кабаченко Віталіна Віталіївна (ПП За Майбутнє) – 0665764273
  3. Бірюкова Світлана Іванівна (ПП Опозиційний блок) – 0679799812
  4. Фатєєва Тетяна Іванівна (ПП Слуга народу) – 0963699440
  5. Бірюкова Каріна Олексіївна (ПП ОПЗЖ) – 0954754783
  6. Ганжа Ілля Віталійович (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972
  7. Василенко Валентина Олексіївна (ТВК) – 0677289984

 

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230404

 

  1. Голова комісії – Трофименко Людмила Анатоліївна (ТВК) – 0973018058
  2. Заступник – Павлишин Михайло Іванович (ПП ОПЗЖ) – 0965550105
  3. Секретар – Євстафієва Вікторія Анатоліївна (ПП Слуга народу) – 0965176393

Члени комісії:

  1. Сафронов Володимир Іванович (ПП За Майбутнє) – 0993729801
  2. Тандура Олеся Олександрівна ( ПП Батьківщина) – 0677835259
  3. Самсонова Наталія Федорівна (ПП Опозиційний блок) – 0962239807
  4. Герасименко Сергій Вячеславович (ПП ОПЗЖ) – 0674274392
  5. Сальникова Ольга Анатоліївна (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972
  6. Робота Ірина Іванівна (ТВК) – 0978614945
  7. Фокіна Лілія Анатоліївна (ПП Слуга народу) – 067252864

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230405

 

  1. Голова комісії – Ніконенко Людмила Іванівна (ПП Слуга народу) – 0968462882
  2. Заступник -Мертвенцова Валентина Олексіївна (ПП Опозиційний блок) – 0985233744
  3. Секретар -Адамова Валерія Вікторівна (ПП За Майбутнє) – 0676467342

Члени комісії:

  1. Литвин Інна Юріївна ( ПП Батьківщина) – 0983821514
  2. Ніконенко Світлана Володимирівна (ПП Слуга народу) –0689954389
  3. Гоменюк Яна Вікторівна (ПП Слуга народу) – 0685597707
  4. Чубейко Оксана Анатоліївна (ПП Наш край) – 0964158457
  5. Савченко Антоніна Сергіївна (ПП ОПЗЖ) – 0964772312
  6. Рудчик Зінаїда Григорівна (ПП ОПЗЖ) – 0977877827
  7. Сулимко Олена Сергіївна (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972

 

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230406

 

  1. Голова комісії – Шишова Яна Миколаївна (ПП Слуга народу) – 0985583833
  2. Заступник – Єрмоленко Владислав Віталійович (ПП За Майбутнє) – 0682157970
  3. Секретар – Гавриш Руслана Вікторівна (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972

Члени комісії:

  1. Карнаух Олена Ярославівна ( ПП Батьківщина) – 0677423246
  2. Захарова Яна Сергіївна (ПП Опозиційний блок) – 0671016142
  3. Чобіток Олена Олександрівна (ПП Слуга народу) – 0673485375
  4. Герман Наталія Олександрівна (ПП Слуга народу) – 0987222394
  5. Прокопенко Євгенія Павлівна (ПП ОПЗЖ) – 0981116657
  6. Левченко Людмила Георгіївна (ПП ОПЗЖ) – 0988640505
  7. Агаркова Вікторія Анатоліївна (ПП ТВК) – 068

Додаток 1

до постанови Комишуваської селищної територіальної виборчої комісії

від 06 жовтня 2020 року № 29

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці 230412

 

  1. Голова комісії – Кулініч Людмила Олексіївна (ТВК) – 0982321918
  2. Заступник – Місюченко Олександр Сергійович (ПП Батьківщина) – 0979618835
  3. Секретар – Заболотна Олександра Миколаївна (ПП ОПЗЖ) – 0965093253

Члени комісії:

  1. Вініченко Людмила Миколаївна (ПП За Майбутнє) – 0667725886
  2. Кривенко Володимир Григорович (ПП Опозиційний блок) – 0968749655
  3. Отрішко Юлія Вікторівна (ПП Слуга народу) – 0963168451
  4. Гармаш Тетяна Вікторівна (ПП Слуга народу) – 0971912151
  5. Войцеховська Марина Василівна (ПП ОПЗЖ) – 0684555747
  6. Мошеренкова Катерина Вячеславівна (ПП Європейська Солідарність) – 0954048972
  7. Місюченко Анна Володимирівна (ТВК) – 0687109600

 

 

Список вулиць