Пройшов перший Бізнес Хаб у Запоріжжі

3 жовтня 2018 року, в залі конференцій ЗОСППР «ПОТЕНЦІАЛ, відбулося підсумкове засідання Першого бізнес Хабу на Запоріжжі, спільного пілотного проекту Запорізького обласного центру зайнятості та Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) “Потенціал.

Цей проект був спрямований на вирішення питань підвищення рівня обізнаності  громадян (у тому числі молоді, жінок), суб’єктів малого і середнього підприємництва для започаткування та ведення бізнесу через надання кейсу послуг; підвищення рівня комунікацій  між владою, бізнесом та громадськістю у вирішенні проблем, які гальмують розвиток підприємництва.

Протягом другого сезону, що тривав з 19 липня по 3 жовтня, учасники проекту відвідували практичні семінари, тематика яких була надзвичайно широкою та корисною, знайомилися з досвідом, бізнес-шляхом успішних підприємців, спілкувалися та набували власного досвіду молодого підприємця.

Десятеро учасників 2-го етапу Проекту отримали Сертифікати та поспілкувалися з успішними бізнесменами, банкірами та провідними фахівцями територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Під час фіналу учасники говорили про плани своєї діяльності на майбутнє. Так Антон Картавицький, учасник АТО, розповів про перші успіхи у сфері сільськогосподарського виробництва та роздрібної торгівлі.

Як розповіли у Запорізькому Бізнес Хабі, цей проект об’єднав амбітних та креативних підприємців-початківців, а також тих, хто прагне відкрити власний бізнес та досягти успіху. Залучені у Бізнес Хаб фахівці, як зі сторони роботодавців, Служби зайнятості, а також місцевої влади та бізнес середовища, вчили та допомагали сформувати власні бізнес-ідеї та успішно їх реалізувати.

Голова ЗОСППР «ПОТЕНЦІАЛ» Олександр Головко подякував за допомогу в реалізації сумісного проекту та співпрацю Запорізький обласний центр зайнятості та обласну державну адміністрацію, побажав молодим підприємцям здійснення всіх планів та мрій на професійному шляху.

 

Довідково: З 2001 року отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності понад 15 тис. громадян, які зареєструвались як суб’єкти підприємницької діяльності в сфері торгівлі, сільського господарства, надання побутових послуг населенню, в тому числі юридичних та нотаріальних. Вже протягом поточного року 93 безробітних захистили бізнес-план та започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості.

За матеріалом Оріхівської  районної філії Запорізького ОЦЗ

Список вулиць