Мітинги-реквієми до Дня Перемоги пройшли у Новотроїцькому старостинському окрузі

Як розповіла в.о. старости Олена Світлицька, три мітинги-реквієми присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні провели у Новотроїцькому старостинському окрузі. У селах Новотроїцьке, Новорозівці та Жовтій кручі, учні Яснополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, КЗ «НВК «Джерело» Комишуваської селищної ради, художній колектив «Вербиченька» та багато інших розповідали вірші, співали пісні на військову тематику, згадували воїнів-героїв, які полягли на полях, захищаючи нашу країну, землю, сім’ю.

Біля пам’ятників «Воїнів-визволителів» та Меморіального комплексу, традиційно, усі присутні, хвилиною мовчання та квітами вшанували загиблих.

За словами Олени Світлицької, після завершення святкового заходу у с. Жовта круча, усіх бажаючих пригощали солдатською кашею та юшкою.

Окрему подяку, за матеріальну підтримку, яку надали і під час святкових пригощань, і під час привітання пільгових категорій населення, що причетні до воєнних подій,  в.о. старости Новотроїцького старостинського округу Олена Світлицька, висловила керівникам таких фермерських господарств:  ФГ Мороз О.І., ФГ Корнієнко М.С., ФГ «Московка», ФГ «Форт», СФГ «Марія», ТОВ «Агропроект», ТОВ СГМП «Арго» та землекористувачам Валерію та Володимиру Самсоновим, ПП Найдьон І.І. та ПП Світлицький А.М.

Список вулиць