З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.

За словами начальника відділу у справах дітей, соціального захисту та соціальної допомоги Комишуваської селищної ради Оксани Слонської: «Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися до відділення соціального захисту населення і написати заяву  на отримання грошей. При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва (оригінал та копію) про народження дітей. Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити.

Для громадян, які звернуться за наданням допомоги на дітей у період з квітня по червень 2019 року включно, зазначена виплата буде нараховуватися з 1 квітня 2019 року».

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном 6141 60 3 96.