Ветеранів АТО та переселенців чекають на ярмарку вакансій

У рамках міжнародного проєкту «Подолання наслідків конфлікту», що реалізується у співпраці облдержадміністрації, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України і громадської організації «СВ-платформа», у Запоріжжі відбудеться літній ярмарок вакансій.

До підготовки заходу долучилися обласна федерація роботодавців, Запорізька Торгово-промислова палата, спілка «Потенціал», благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» та громадське об’єднання «Центр зайнятості вільних людей».

За словами координатора Валерія Кокотя, на ярмарку очікується  до 100 роботодавців. Серед них будуть представники великих промислових підприємств, сфери обслуговування та торгівлі, будівельної галузі, аграрного сектору.

Для співробітників кадрових служб проведуть безкоштовний тренінг щодо особливостей працевлаштування демобілізованих бійців та вимушених переселенців.

Для захисників України та вимушено переміщених осіб ярмарок – це можливість познайомитися з потенційними роботодавцями, зрозуміти актуальність своєї професії на ринку праці, презентувати себе на відкриті вакансії та залишити резюме на майбутнє.

Найактивніші учасники зможуть пройти безкоштовне навчання, безкоштовну перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію у найкращих закладах професійно-технічної освіти регіону.

Організатори ярмарку чекають на всіх охочих 26 липня 2019 року з 11 до 15 години у виставковому центрі «Козак-палац» (вул. Перемоги, 70 б).

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА