Про роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

З метою інформування громадськості та організації допомоги родинам, які опинились в складних життєвих обставинах, зокрема надання послуг особам, що постраждали від домашнього насильства, забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились у складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, та як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною, інформуємо про роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»:
Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10;
Контакти: 0800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;
+38(099)2000 103 офіс БФ «Я майбутнє України»;
050 243 69 71 керівник Марта Левченко;
Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com;
Офіційний сайт: https://misto-dobra.com.ua/.
Кризовий центр «Місто добра» – це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок.
У приміщенні Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.
Мешканцями Кризового центру «Місто добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.
У Центрі надається кваліфікована медична, юридична, психологічна, педагогічна допомога, мешканці центру здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту та працевлаштуватись.
Для зарахування до Кризового центру «Місто добра» необхідно:
– попереднє узгодження із центром за телефоном чи електронною поштою;
– флюорографія;
– аналіз на Torch-інфекції.
З більш детальною інформацією про Кризовий центр «Місто добра» можна ознайомитись на офіційному сайті центру за посиланням: