ПІСЛЯ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ ПЕНСІОНЕРИ ОТРИМАЮТЬ 1 ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Щоденно до обласної державної адміністрації надходять звернення щодо виплати людям похилого віку матеріальної допомоги у розмірі 1 тисячі гривень. Уряд прийняв постанову про підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році.

Рішенням Уряду від 1 квітня передбачено виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1 тисячі гривень. Її отримають понад 10,6 мільйонів осіб. Зокрема, це стосується пенсіонерів, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, та громадян, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії. Виплата буде здійснена після внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік та затвердження необхідних фінансових документів.

Також, пенсіонерам старше 80 років, в яких розмір пенсії не перевищує 9 205 гривень, збільшено щомісячні виплати у розмірі до 500 гривень. Такі пенсіонери отримають компенсаційну виплату в доповнення до вже встановлених статусних підвищень, надбавок до пенсій дітям війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих, учасникам війни.

Крім того, встановлено найменшу пенсійну виплату на рівні 2 600 гривень (з урахуванням підвищень до пенсії) пенсіонерам старше 80 років зі страховим стажем 20 років для жінок та 25 років для чоловіків. Вже в квітні відповідну компенсацію отримають 1,5 млн пенсіонерів.

За матеріалами Урядового порталу