Пожежники запрошують на навчання в ВУЗи ДСНС України!

Оріхівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області повідомляє, що вступ до ВНЗ ДСНС України здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.

           Майбутні рятівники за станом здоров’я повинні бути придатними до військової служби, мати гарну фізичну підготовку та належні знання з    профільних предметів: українська мова та література, математика, фізика та інші.

           При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету з терміном навчання 4 роки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».       

           Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам ВНЗ ДСНС України присвоюються спеціальні звання лейтенант служби цивільного захисту з постановкою на спеціальний облік та забезпечується 100-відсоткове працевлаштування.

Навчальні заклади ДСНС України:

-ЧЕРКАСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ІМЕНІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ;

-НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ (М. ХАРКІВ);

-ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (М. ЛЬВІВ);

-ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЛЬВІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (М. ВІННИЦЯ) (після 9-го класу).

Для довідок:  Оріхівський  районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області (м. Оріхів, вул. Овчаренко,59) тел. : 4-37-46;  101.