НОВИЙ ЕТАП РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!» СПРОЩУЄ ДОСТУП ЛЮДЕЙ ДО ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

В області триває реалізація правопросвітницького проєкту «Я маю право!» Міністерства юстиції України. Він спрямований на підвищення юридичної грамотності українців та формування  нової  правової культури в суспільстві.

У Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області пояснили, що цей проєкт активно змінював і продовжує змінювати правову свідомість громадян, допомагає реалізовувати їх конституційні права та  отримувати безоплатну правову допомогу.

Завдяки кампаніям «Виїзд із дитиною за кордон», «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Стоп булінг», «Стоп насильство», «Право на виконання рішення суду», «Маски-шоу стоп», «Захист прав громадян України в Криму», «Права споживача», «Громадський радник у кожну громаду», «Право на землю», «Право на субсидію», «Як вирішити спір» громадяни змогли отримати вичерпні відповіді на свої запитання та отримати необхідну інформацію про свої права, де і як їх захищати.

У липні 2019 року Міністерством юстиції України було прийнято рішення про продовження реалізації правопросвітницького проєкту «Я маю право!» строком до 2022 року.

Новою хвилею проєкту передбачено залучення інноваційних інструментів та рішень для спрощення доступу людей до правової інформації, розробку та проведення правопросвітницьких кампаній на актуальні теми, які цікавлять громадян України, спрощення доступу людей до правової інформації.

Нагадуємо, що ключовим завданням проєкту «Я маю право!» є надання безоплатної правової допомоги.

У разі виникнення запитань можна звернутися за безоплатною консультацією за номером телефону: 0 (800) 213 103.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

https://www.zoda.gov.ua/