8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Щороку вшановують пам’ять тих, хто боровся з нацизмом, а також усіх тих, хто віддав своє життя за нашу свободу і щасливе майбутнє.

Слід зауважити, що цього року рій «Воля» НВК «Джерело» (дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)) разом з керівником Марінченко Антоніною Віталіївною взяли участь у акції «Вклонімося могилі солдата». Молоді джури прибрали Братську могилу  періоду Другої Світової війни, що знаходиться на старому кладовищі поблизу центральної зупинки автотранспорту селища Комишуваха та відвідали Братську могилу, що знаходиться на залізничній станції Фісаки. Учасники акції  вшанували пам’ять  загиблих хвилиною мовчання, покладанням квітів та декламуванням віршів.

Забутих могил немає!  Хочеться подякувати  і дітям, за їх старанну та сумлінну роботу, і батькам, які добре виховують підростаюче покоління.