Звіт Гуманітарного штабу за 10.04.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами та насіннєвим матеріалом “Насіння Перемоги” було забезпечено 219  родин, які проживають на території громади.

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами було забезпечено 226  родин, які проживають на території громади.

3. За сприяння Благодійного Фонду «Джерело Єдності» сімейними наборами GEM  GLOBAL EMPOWERMENT MISSION THE HOWARD  G BUFFETT FOUNDATION було забезпечено 226  родин, які проживають на території громади.

4. За сприяння  Міжнародного комітету Червоного Хреста  гуманітарною допомогою  у вигляді   наборів гігієни  було забезпечено 49 осіб,  які проживають на території громади.
З них:
– 31  внутрішньо переміщених особи, які зареєстровані на території громади ;
– 18  осіб, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських

5. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 6 дітей, що проживають на території громади.

6. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 5 дітей, що проживають на території громади.

7. За сприяння Благодійного фонду Посмішка ЮА дитячим харчуванням було  забезпечено 2  дитини, що проживають на території громади..