Якісна питна вода тепер доступна мешканцям Зарічного

Між Комишуваською селищною радою та компанією «Water Mission», за сприяння начальника Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОДА Артура Бойко,  10.12.2022 року було укладено Меморандум про співрацю, який мав на меті реалізацію проекту з постачання безпечної питної води у селищі Зарічне.

У рамках такої співпраці компанія «Water Mission» безоплатно, у рамках гуманітарної підтримки, передала селищній раді дороговартісне обладнання. Роботи по встановленню обладнання вже завершені, зразки води пройшли перевірку на відповідність державним санітарним правилам і нормам (Сертифікат аналізу № 11235 від 25.05.2023 виданий ТОВ «Укрхіманаліз»).

Система очистки води, отримана від «Water Mission», введена в експлуатацію і вже забезпечує мешканців Зарічного якісною та безпечною питною водою. Комишуваською селищною радою розглядається питання щодо можливості підвозу очищеної води до інших населених пунктів громади, проте наразі для цього відсутня спеціалізована техніка.

Висловлюємо подяку компанії «Water Mission» за таку важливу і своєчасну допомогу у ці складні часи!