Учні 8-Б класу КЗ “НВК “Джерело” привітали з Днем Перемоги ветерана Другої світової війни

Як повідомила староста 8-Б класу КЗ «НВК «Джерело» Мілана Писаренко,  напередодні Дня пам’яті та примирення і

Дня Перемоги, учні класу привітали зі святом ветерана Другої світової війни Григорія Павловича Горобця. Запах бузку та тюльпанів знову нагадали визволителю радісні переможні хвилини травня 1945-го.

За словами класного керівника  Тетяни Калюжної національно-патріотичне виховання дітей починається зі знання історії свого рідного села та його постатей. І безумовно пошукові роботи, зустрічі, бесіди, толоки допомагають у цьому. Пам’ять жива, поки ми пам’ятаємо про тих, кому завдячуємо мирним життям. Важливо те, що сама молодь зацікавлена в збереженні пам’яті про ті героїчні часи».

Після зустрічі з ветераном клас вирушив у трудовий десант з  облаштування Братської могили, яка знаходиться на Жовтневому кладовищі селища Комишуваха. «За пам’ятником – село. А солдати, подібно вартовим, і на цей час оберігають нас! Дякуємо! Пам’ ятаємо! Пам’ять про них передаємо іншим!», – говорить Тетяна Калюжна.