Увага! Он-лайн опитування! Комишуваська об’єднана територіальна громада бере участь у відборі до програми DOBRE. Нам важливо дізнатися Ваше бачення розвитку громади

Комишуваська об’єднана територіальна громада бере участь у відборі до програми DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність).
Громади, що пройдуть відбір та стануть партнерами програми DOBRE, отримають підтримку і додаткові ресурси для власного розвитку.
В рамках цього проекту нам важливо дізнатися Ваше бачення розвитку громади.
Просимо пройти он-лайн опитування та вказати, які зміни треба зробити в громаді в першу чергу і до вирішення яких питань Ви готові долучитися особисто.
Прохання, поширювати це опитування серед жителів громади, нам важливо дізнатися думку якомога більшої кількості мешканців.
Після завершення опитування результати будуть опубліковані на офіційному сайті громади.