Святковим концертом до Дня Перемоги привітав мешканців Яснополянський старостинський округ

Яснополянський старостинський  округ, привітав своїх мешканців з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  мітингом та святковим концертом, який підготували учні Яснополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, та працівники Новоіванівського будинку культури.

Діти згадували про героїчні подвиги своїх дідів-прадідів та поминули хвилиною мовчання усіх тих, хто поклав голови за мирне небо та щасливе майбутнє наступних поколінь. До меморіалу загиблим героям Другої Світової війни мешканці села та учасники святкової програми поклади вінки та живі квіти, як символ нетлінної пам’яті, вдячності та поваги.