Мешканці с. Щасливе вшанували память загиблих у Другій світовій війні

На території Щасливського старостинського округу №6 Комишуваської селищної ради, урочистий мітинг з нагоди святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, розпочався о 9 годині, в приміщенні Щасливської філії КЗ «НВК «Джерело»,  с. Щасливе.

Урочистий захід провели учні Щасливської філії КЗ «НВК «Джерело» та вихованці дошкільного відділення філії. Під час урочистостей, односельців зі святом привітала в. о. старости Галина Северин, яка згадала героїчні вчинки українського народу в роки Другої світової війни на фронті та в тилу.

Як розповіла очільник округу Галина Северин : «Традиційно, 9 травня, на урочистому заході, для вшанування пам’яті діти зачитали прізвища односельців, які не повернулись з війни та ветеранів, які пішли у вічність. І кожного року, цей список поповнюється новими іменами».