Звіт Гуманітарного штабу громади за 17 – 18.05.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради, а саме:

1. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами було забезпечено 132 родини, які проживають на території громади (Новояковлівський старостинський округ).

2. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen молоком було забезпечено 9 родин з дітьми, які проживають на території громади.

3. За сприяння БФ «ХОРТА» дитячим взуттям було забезпечено 2 дітей, які проживають на території громади.

4. За сприяння Благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова» наборами гігієнічними «Єва» було забезпечено 200 осіб (42 багатодітних родини), які проживають на території громади:
– смт Комишуваха – 60;
– Зарічненський старостинський округ – 21;
– Новоіванівський старостинський округ – 25;
– Новотавричеський старостинський округ -44;
– Новотроїцький старостинський округ – 23;
– Новояковлівський старостинський округ – 10;
– Щасливський старостинський округ – 5;
– Яснополянський старостинський округ – 12;

5. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею, гігієною та одягом було забезпечено 1026 родин, які проживають на території громади: (с. Одарівка, Зарічненський старостинський округ, Новоіванівський старостинський округ, Новотроїцький старостинський округ, Новояковлівський старостинський округ, Щасливський старостинський округ, Яснополянський старостинський округ).