Звіт Гуманітарного штабу громади за 07.04.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння  Міжнародного комітету Червоного Хреста   гуманітарною допомогою  у вигляді   наборів гігієни  було забезпечено 48 осіб,  які проживають на території громади (смт Комишуваха, Зарічненський старостинський округ, Новоіванівський старостинський округ, Новотавричеський старостинський, Новотроїцький старостинський округ, Новояковліський старостинський округ, Щасливський старостинський округ,  Яснополянський старостинський округ),
З них:
– 16  внутрішньо переміщених особи, які зареєстровані на території громади ;
– 32 осіб, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів

2. За сприяння ТОВ “МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ”  (Рінат Ахметов Фонд Порятунок  життів Впораємося разом) гуманітарною допомогою   у вигляді продуктових та гігієнічних наборів  було забезпечено 164 родини,  які проживають на території громади (смт Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське, Зарічненський старостинський округ, Новоіванівський старостинський округ, Новотавричеський старостинський, Новотроїцький старостинський округ, Новояковліський старостинський округ, Щасливський старостинський округ,  Яснополянський старостинський округ),  а саме: родини в яких  виховується  дитина з інвалідністю;  родини в яких є інваліди з дитинства;  одинокі матері, які отримують допомогу; опікуни дітей, над якими встановлено опіку/піклування;  прийомні сім’ї.