Звіт Гуманітарного штабу громади за 07.03.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради, а саме:

1. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами було забезпечено 89 родин, які проживають на території громади, а саме:
с. Григорівське – 44 родини;
с. Одарівка – 45 родин;

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами було забезпечено 636 родин, які проживають на території громади, а саме:
с. Григорівське – 45 родин;
с. Одарівка – 45 родин;
Новоіванівський старостинський округ – 212
Щасливський старостинський округ – 180
Яснополянський старостинський округ – 154

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF:
– дитячими памперсами було забезпечено 6 дітей, а саме:
с. Григорівське – 4 дитини;
с. Одарівка – 2 дитини;
– дитячим гігієнічним набором від 0 місяців до 3 місяців було забезпечено 1 новонародженого с. Одарівка.

4. За сприяння Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України дитячим гігієнічним набором від 0 місяців до 3 місяців було забезпечено 1 новонародженого с. Одарівка.

5. За сприяння Благодійного фонду “М.Р.І.Я” продуктовими наборами та ковдрами було забезпечено 27 родин, які проживають на території громади.

6. За сприяння БО «БФ Добромакс» дієтичною добавкою «Вігантолеттен» Вітамін D3 було забезпечено 62 родини.

7. За сприяння ГО «Єдина Ціль», ГО «ВИВЕЗЕМО!», Фонду Сергія Притули вівсяною кашею миттєвого приготування (20х40 г.) було забезпечено 220 родин.