Відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради

Сьогодні, 18 грудня 2018 року, в глядацькій залі КЗ «Територіальний будинок культури», відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради. Члени виконкому заслухали  та схвалили наступні звіти:  про збереження та розвиток шкільної та дошкільної освіти (доповідач начальник відділу освіти Надія Шевченко); про роботу КЗ «Територіальна бібліотека» та  КЗ «Територіальний будинок культури» Комишуваської селищної ради (доповідач начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Анатолій Лазько); про кадрову роботу Комишуваської селищної ради за 2018 рік (доповідач головний спеціаліст з кадрових питань інформаційно-організаційної роботи та зв’язків з громадськістю Наталія Топоренко).

Окремо були ухваленні питання про зміну адреси житлового  будинку та про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу і попередження щодо правопорушення ст. 197 КУ п АП.