Відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради

16 серпня 2019 року, малій залі Комишуваського будинку культури, відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради. Членами виконкому було ухвалено декілька рішень соціальної сфери: щодо встановлення на квартирний облік мешканку громади, яка користується правом на позачергове отримання житла, як особа з числа дітей-сиріт; прийняття двох осіб, які проживають на території громади і потребують соціальної допомоги вдома, на безоплатну основу обслуговування у КУ «Центр надання соціальних послуг» Таврійської сільської ради.

Окрім цього, учасники засідання заслухали та підтримали рішення щодо накладання адміністративного стягнення у вигляді попередження мешканцям Комишуваської селищної ради, які проживали без реєстрації.

Також, було надано дозвіл на проведення аудіо-світлового шоу і виїзної торгівлі в смт Комишуваха на березі річки Конка, яке відбудеться 17-18 серпня 2019 року.