«УКРЗАЛІЗНИЦЯ» ТИМЧАСОВО ЗУПИНЯЄ ВНУТРІШНЄ ПАСАЖИРСЬКЕ СПОЛУЧЕННЯ

Починаючи з 12:00 18 березня АТ «Укрзалізниця» тимчасово припинить перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому). За інформацією Міністерства інфраструктури України, поїзди виконають останні рейси за графіками курсування 17 березня.

Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на усі скасовані через введення карантину рейси (без стягнення додаткових зборів). Для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас «Укрзалізниця» подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення скасованого поїзда.

Кошти буде повернено у повному обсязі в момент звернення протягом відведеного часу. Квитки, придбані через Інтернет, повертаються через онлайн сервіси.

Також попри тимчасове зупинення внутрішнього пасажирського сполучення будуть здійснюватися вантажні залізничні перевезення.

Нагадуємо, для оперативного інформування працюють Telegram-канал https://t.me/vladyslavkryklii, Facebook-сторінки Міністра інфраструктури України Владислава Криклія та Міністерства інфраструктури України.

За матеріалами Урядового порталу

https://www.zoda.gov.ua/news/