17 лютого Комишуваська громада відсвяткувала Масляну!

Масляну святкували, Люту зиму проводжали.

Були танці, були співи

Та й млинці усім на диво.

Ой, яке ж то гарне свято —

Вас дозвольте привітати!

Масляна – улюблене народне свято, яке православні відзначають перед Великим постом та яке символізує проводи зими і радісне очікування весни.

Цього року святкування Масяляної прийшлося на 17 лютого. Народні гуляння традиційно відбулися на площі перед будинком культури.

У святковому концерті взяли участь представники Комишуваського територіального будинку культури, Жовтокручанського сільського клубу, Зарічненського будинку культури, Новояковлівського будинку культури та Новоіванівського сільського клубу.

Відкрив захід та привітав присутніх зі святом Масляної Комишуваський селищний голова Юрій Карапетян.

На святковій сцені Комишуваського будинку культури лунали пісні у виконанні вихованців дитячої музичної школи, народного аматорського ансамблю «Берегиня».

Свої танцювальні здібності продемонстрували маленькі танцюристи Комишуваського будинку дитячої та юнацької творчості.

Наостанок, як і годиться, спалили Опудало Зими, навколо вогнища водили хороводи, співали пісні та  згідно з традицією хлопці вилазили на рівний стовп та знімали жартівливі подарунки.