15 лютого 2018 року свій 90-річний ювілей відсвяткувала Олонець Клавдія Федорівна, жителька села Оленівка Оріхівського району Запорізької області.

З цією визначною подією іменинницю прийшли привітати виконуючий обов’язки старости с-ща Новотавричеське, с-ща Кирпотине, с. Вільне, с. Оленівка, с. Тарасівка Комишуваської селищної ради Закарлюка Василь Михайлович та депутат Комишуваської селищної ради Скрута Валентина Олександрівна, донька Ніна Іванівна та родичі. Гості побажали ювілярці міцного здоров’я, миру та довгих років життя. Залишатися оптимісткою та не сумувати!

Шановна Клавдіє Федорівно, служіть прикладом юному поколінню! Будьте активні, життєрадісні і позитивні.