15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого

День вшанування учасників бойових дій

на території інших держав

Саме в цей день святкують річницю виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. Цього дня ми схиляємо голови перед воїнами, які завершивши свій інтернаціональний обов’язок, повернулися героями або не повернулися зовсім

Ми будемо довго пам’ятати і вам забути не дамо” під такою назвою пройшло сьогодні у Комишуваському будинку культури свято-зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані.

Викладачі та вихованці освітніх закладів Комишуваської селищної ради підготували святкову програму для гостей заходу.

Традиційно взяли участь в урочистостях селищний голова Карапетян Юрій Володимирович та голова ради Ветеранів воїнів-інтернаціоналістів Житомирський Ігор Леонідович, які звернулися з привітальними промовами до учасників бойових дій.

На останок всі присутні в залі вшанували пам’ять тих, хто загинув у боях на території Афганістану хвилиною мовчання.