1 травня відбудеться розіграш путівок

1 травня на святі Дня весни та праці, який відбудеться в Будинку культури Комишуваської селищної ради будуть розіграні путівки на відпочинок у санаторію «Глорія» (м. Приморськ).

Як повідомила в.о. директора КЗ «Територіальний будинок культури» Комишуваської ОТГ Олена Франко: «Ми запрошуємо усіх бажаючих на святковий концерт до нашого будинку культури, який відбудеться о 10.00 годині 1 травня. На гостей будуть чекати виступи дитячих колективів та сольні номери, кращі виконавці громади, а також Вокально –інструментальний ансамль з м. Оріхів з піснями 80-90 рр. та популярними хітами в живому виконанні. А ось наприкінці свята відбудеться розіграш п’яти путівок до санаторію “Глорія” у м. Приморськ».

Як розповіла Олена Франко, для того, щоб взяти участь у розіграші потрібно заздалегідь зареєструватися в таких пунктах:

Комишуваська селищна рада – Комишуваський ТБК- Франко Олена Вікторівна.

Зарічненська сільська рада – Сердюк Сергій Володимирович.

Новоіванівка сільська рада – Андрусова Алла Миколаївна.

Щасливська сільська рада – Северин Галина Олександрівна.

Новотаврійська сільська рада – Закарлюка Василь Михайлович.

Новояковлівська сільська рада – Нікітенко Олена Володимирівна.

Ясна Полянська сільська рада – Жидков Олег Михайлович.

Новотроїцька Сільська рада – Світлицька Олена Василівна.

Для реєстрації необхідно при собі мати паспорт.

Часи реєстрації :

25.04.2018 року з 8-00 годин до 16-00 годин