Івана Купала відсвяткували у Новоіванівському та Яснополянському округах громади

5 та 6 липня на територіях Яснополянського та Новоіванівського старостинських округів відбулися народні гуляння присвячені святу Івана Купала. Художні колективи при клубах об’єднавшись, підготували для мешканців театралізоване дійство “В ніч на Івана Купала”.  Цікавою та насиченою святкова програма видалася завдяки талановитим солістам, танцювальному колективу та вокальним групам двох округів. Гарні пісні, танцювальні номери та театралізовані сценки усім присутнім подарувалим  Тетяна та Каріна Філін, Наталія Габор, Тамара Бож, Лариса Терещенко, Валентина Гречка, Володимир Кривенко,  Анна Добровольська, Світлана Трофімова, Марія Шварц, Світлана Поздняк, Катерина Гудим, Олена Єрмоленко, Олена Романенко, Олександр Гудим, Сергій Єрмоленко, Сергій Кононенко, Юрій та Ростислав Поздняк.

Під час проведення конкурсів та ігр переможці отримували призи від самого Нептуна. А для підтримання Купальського вогнища усі бажаючі могли кидати заговорені щепки, аби усі негаразди сгоріли навіки. Не обійшлося й без традиційних стрибків через вогонь – своєрідне очищення від лиха та хвороб.

А ось родини Заболотні та Новицькі  організували для усіх присутніх смачне частування – м’ясні та овочеві страви.