Івана Купала відсвяткували разом з ВІА “Лейся, песня”

Гарний настрій та незабутні враження отримали мешканці Комишуваської громади від концерту ВІА “Лейся, песня”, який був присвячений літньому святу – Івана Капала.

Вокально-інструментальний ансамбль було створено у 1974 році та протягом десятиріччя був одним з  провідних естрадних колективів. «По волне моей памяти», «Где же ты была», «Вот увидишь» «Прощай», «Песенка про сапожника», «Качается, вагон», «Родная земля», «Обручальное кольцо», “Клен”,«Зачем переживаешь» та багато інших хітів 70-80-х рр. в унісон із співаками повторювали глядачі.

Під час концертної програми, в великій залі будинку культури,  витали різноманітні емоції та настрій: ностальгія, молодість, бадьорість, радість, доброта та задоволення. Тому глядачі утримували на сцені естрадний колектив 2 години, замість заявленої одногодинної програми.

По закінченню концерту усі бажаючі могли сфотографуватися з улюбленими співаками та взяти у них автограф.