Юрій Карапетян розповів про досягнення та плани мешканцям Яснополянського старостинського округу

Голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян звітував про роботу за 2018 рік мешканцям Яснополянського старостинського округу №7. Зустріч відбулася 28 лютого 2019 року, в Яснополянській ЗОШ І-ІІІст.. Під час робочої поїздки Юрій Володимирович  розповів не тільки про те, що вже зроблено, а й про перспективи розвитку Комишуваської громади на 2019 рік.  Зокрема, очільник громади повідомив, що в поточному році планується розпочати капітальний ремонт місцевого Будинку культури, де, в подальшому, розмішуватимуться  адміністрація округу, бібліотека, ФАП та працівники клубу.

Під час бесіди з мешканцями голова відповів на запитання  щодо освітлення вулиць,  ремонту доріг тощо.