У смт.Комишуваха відсвяткували День Хрещення Господнього

Хрещення Господнє (Богоявлення, Водохреща, Йордань) – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. Православні християни відзначають його 19 січня. Пов’язане свято із хрещенням на річці Йордан Ісуса Христа, коли Йому виповнилося тридцять років. У цей день здійснюється освячення води, яка має особливі цілющі властивості. Її зберігають цілий рік та вживають натщесерце, з молитвою та благоговінням. Також у день Водохреща прийнято пірнати в ополонку, яку вирізають у формі хреста.

19 січня межканці Комишувахи вже традиційно відсвяткували всенародне свято Водохреща. Святкові дійства з нагоди Хрещення Господнього розпочалися ще вдосвіта, на річці Конка. Священнослужителі провели молебень та освятили воду – в цей день вона вважається цілющою. А для тих, хто наважився взяти участь у хрещенських купаннях, були облаштовані намети з зручностями для перевдягання. Також громадян пригощали смачним чаєм.

Продовжилися святкування Богослужінням у Свято-Єлисаветинському жіночому монастирі.