У селі Новояковлівка привітали ювіляра з 90 річчям

12 січня 2020 року відзначив свій 90 річний ювілей житель села Новояковлівка. Життєрадісний, позитивний, щирий Кузьменко Михайло Михайлович. Такий ювілей-дуже важлива і значима подія, адже не кожній людині дається Богом прожити такий довгий вік. Ювіляра щиро привітала в.о.старости Нікітенко Олена, прозвучали вірші, пролунала пісня з фільму Весна на Зарічній вулиці, улюблена пісня іменинника. Директор Новояковлівського СБК  Прокопенко Євгенія, провідний бібліотекар Чубейке Оксана зичили Михайлу Михайловичу міцного здоров’я, довголіття. Наголосили Михайлу Михайловичу, що 90 років ще не старість, старість – то 150 років, а секрет довголіття-це радість, любов, позитивні емоціі, турбота рідних та близьких. З 90 -річчям Вас, шановний ювіляр!!!