У Комишуваській об’єднаній громаді проведено перевірку стану утримання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування у сімейних формах виховання

Сьогодні, 6 вересня, спеціалістами Служби у справах дітей Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області та представниками Комишуваської селищної ради, було здійснено рейд в сім’ї опікунів, піклувальників, прийомних сімей, в яких виховуються та проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Метою відвідування родин було обстеження житлових умов проживання, виховання, утримання і розвитку підопічних, прийомних дітей та підготовлено акт-обстеження на кожну сім’ю про стан виховання, утримання і розвиток дітей.

В ході бесіди, кожній родині з метою підняття їх виховного потенціалу, надано рекомендації щодо підтримки теплоти сімейних стосунків, взаєморозуміння між членами родини, відповідальності, як за власні вчинки, так і за вчинки дітей та інше.