У Комишуваській громаді соціальні працівники отримали велосипеди

Для того, щоб соціальні працівники могли якісно і вчасно надавати соціальні послуги своїм підопічним за їх місцем проживання, для працівників за благодійні кошти були придбані велосипеди. На території Комишуваської селищної ради соціальні послуги надають дванадцять працівників, відтепер всі вони забезпечені двоколісним транспортом. Ця допомога покликана полегшити нелегку працю соціальних працівників, зробити їх мобільнішими.

Сто сорок вісім мешканців громади отримують соціальні послуги. Підопічні проживають на значній відстані один від одного, зона обслуговування одного працівника інколи складає декілька кілометрів, тому придбання велосипедів дає змогу покращити якість надання соціальних послуг. Завдяки транспорту працівники зможуть приділяти більше уваги своїм підопічним, адже більшість з них – люди похилого віку – зовсім самотні і потребують спілкування.

Безперечно, що така увага і турбота про належні умови праці додасть соціальним працівникам сили, наснаги і завзяття, щоб кожного дня поспішати на допомогу тим, хто її очікує.