У Києві відбувся п’ятий міжнародний форум «SMART BUILDING»

Селищний голова Юрій Карапетян за запрошенням Асоціації малих міст України взяв участь у п’ятому міжнародному форумі «SMART BUILDING», який відбувся 9 червня 2021 року у Виставковому центрі м.Київ.

SMART BUILDING —  це міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові та українські досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності і  smart рішень для створення «Розумного будинку» і «Розумного міста». В рамках програми була проведена панельна дискусія “Розумна ГРОМАДА – перші кроки: типові рішення, типові помилки”. Виставкова зона представила понад 150 компаній – новаторів у сфері технологій сучасного будівництва.

Серед учасників заходу були представники міських рад, голови міст, керівники профільних асоціацій та ін.