У Запорізькій області триває інвентаризація лісових ресурсів та водних об’єктів

У Запоріжжі відбулось засідання регіональної комісії з  інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності.

У заході, який провів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов, взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я, Головного управління ДПС у Запорізькій області, Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Як повідомив Володимир Шустов, у зв’язку зі змінами земельного законодавства України, розпорядниками земель водного фонду є територіальні громади. Окремо було наголошено на необхідності завершення інвентаризації лісових ресурсів та водних об’єктів до кінця року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX“.

Головне управління ДПС у Запорізькій області