Учні НВК “Джерело” представили Запорізьку область у Всеукраїнському вишколі “Джура – Десантник”

З 24 по 28 травня 2021 року, у Житомирі, на базі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України було проведено Всеукраїнський вишкіл «Джура-десантник». Близько сотні юнаків та дівчат із сімнадцяти областей України прийняли участь у військово-патріотичному спортивному заході. За фінансової і особистої підтримки селищного голови Юрія Карапетяна і обласного депутата Віталія Лупиноса Запорізьку область у вишколі представили учні КЗ НВК «Джерело»: Літвінов Радіон, Талан Владислав, Маринченко Владислав, Павлуненко Валерія; керівник – Марінченко Антоніна Віталіївна.  За результатами  вишколу Талан Владислав посів перше місце у змаганні «Котигорошко», Павлуненко Валерія отримала два третіх місця у змаганнях «Смуга перешкод» і «Котигорошко».

Учасники змагалися між собою у різних воєнізованих естафетах, долали канатну переправу, навчалися прийомам рукопашного бою, знайомилися із сучасною воєнною історією, а також  долали вогневу штурмову смугу перешкод,. У польових умовах для молоді були проведені заняття з тактичної медицини та повітряно-десантної підготовки.

По закінченні Вишколу відбулося урочисте шикування, підведення підсумків та проходження урочистим маршем.