Учні КЗ “НВК” “Джерело” подарували мешканцям громади мюзикл

28 грудня 2018 року учні 11-х  та 10 -х класів і педколектив КЗ «НВК «Джерело» подарували мешканцям громади мюзикл  «Острів скарбів». В основу музичної вистави було покладено сюжет однойменного роману Роберта Стівенсона та доповнено проблемними картинами сучасності.

Феєричний мюзикл “про моряків, про острови, пригоди, шквали, про тайни схованих скарбів і мандрівців, що їх шукали”. А шукали герої, такі різні, кожен свій скарб.

В результаті багатьох поневірянь та  пригод усі дійшли до однієї думки – найцінніше, що є в житті – це діти, це родинне тепло і затишок, це батьківська любов та піклування.

Наприкінці мюзиклу, дітей та усіх присутніх в залі, привітали з   Новорічними святами заступник селищного голови Надія Заяц, директор КЗ «НВК» «Джерело» Людмила Петрова та депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос.

На  усіх учасників музичної вистави чекали солодкі подарунки.