Учениця КЗ “НВК”Джерело” захищатиме честь громади на фінальному етапі конкурсу з української мови ім. П. Яцика

22 грудня 2018 року, на базі Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія», відбувся III обласний  етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

За перемогу змагалися учні навчальних закладів Запорізької області. Честь Комишуваської громади захищала  учениця 11 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс «Джерело» Ангеліна Радецька,  яка в обласному етапі  посіла ІІІ місце та була запрошена на фінальний IV етап.

Вітаємо Ангеліну та її вчителя, Наталію Бутенко, з перемогою в  Обласному  етапі  ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика! Бажаємо  успіхів у фіналі, не зупинятися на досягнутому, нових творчих звершень, ставити перед собою високі цілі та досягати нових наукових вершин.