Учасникам АТО громади надали консультацію у соціальних та правових сферах

2 листопада 2018 року, у малій залі Комишуваського Будинку культури, відбулася зустріч, організована спеціалістами Оріхівського бюро безоплатної допомоги з учасниками бойових дій в зоні АТО громади. Координували захід голова Оріхівської РДА Максим Проценко та голова Комишуваської ОТГ Юрій Карапетян.

На зустрічі зібралися матері загиблих в зоні АТО синів, бійці, які отримали інвалідність та молоді хлопці, які демобілізувалися. Отримання земельних ділянок, медичної допомоги, первинної та вторинної правової допомоги, соціальних виплат, психологічної реабілітації, працевлаштування, оформлення різного характеру документів  – усі ці нагальні питання порушували присутні у залі.

У вирішенні проблемних питань захисників нашої країни, допомагали, у вигляді рекомендацій  та особистого взяття під контроль ситуації, представники різних районних та обласних служб і організацій: спеціалісти Оріхівського бюро безоплатної допомоги, головний лікар КЗ «Оріхівська центральна районна лікарня» Наталія Бєлова, начальник управління соціального захисту населення Оріхівської РДА Віктор Кошель, військовий комісар Оріхівського районного військового комісаріату Юрій Сергієнко, директор Оріхівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Павленко, керівник ГО «Воїнів-ветеранів антитерористичної операції» Оріхівського району Віталій Намлієв, координатор обласної консультативної ради учасників АТО Андрій Хімічев, голова правління ГО «Запорізьке обласне об’єднання сімей загиблих воїнів АТО «Родина козацької звитяги» Микола Говоруха та багато інших.

Наприкінці зустрічі голова Оріхівської РДА Максим Проценко повідомив, що планується створення районної консультативної ради учасників АТО, до якої ввійдуть представники АТО усіх територіальних громад Оріхівщини аби відстоювати та захищати права всіх тих, хто наближає перемогу в війні на сході України.