УСІ ОБ’ЄКТИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» ДОСТУПНІ НА ВІДКРИТІЙ ІНТЕРАКТИВНІЙ МАПІ

По всій області триває реалізація Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Так, у Запорізькій області були відібрані важливі  соціальні та інфраструктурні об’єкти, що будуть реконструйовані та відремонтовані в рамках Програми.

Наразі з’явилась відкрита мапа з усіма об’єктами, що були відібрані в рамках Програми.

Її можна знайти за посиланням.

На мапі є розділи: школи, дошкільні навчальні заклади, спортивні об’єкти, культура та приймальні відділення.

Натиснувши на кожен об’єкт, можна прочитати коротку довідку про нього. Інформація буде оновлюватись.

Так, на карту нанесено: 9 шкіл, 4 садочки (ясла-садок «Рукавичка» вже відкрито у березні), один палац культури, 5 спортивних об’єктів та 9 приймальних відділень.

Ця карта є однією зі складових масштабного інтерактивного ГІС-сервісу, який створюється в області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю