Урочистою лінійкою та квестом відзначили День знань в Новояковлівській філії КЗ «НВК «Джерело»

Урочистою лінійкою та квестом «Я громадянин України – європейської держави» відзначили День знань в Новояковлівській філії КЗ «НВК «Джерело».

Привітати учнів, їх рідних та вчителів, на урочистий захід, завітали заступниця голови з питань діяльності виконавчих органів Комишуваської селищної ради Надія Заяц, в.о. старости Новояковлівського старостинського округу №5 Олена Нікітенко і голова ФГ «Добротвір» Іван Пендрак.

З побажанням успішного навчального року, здоров’я та наснаги, звернувся до усіх присутніх директор Новояковлівської філії КЗ «НВК «Джерело» Геннадій Левченко та вручив учням грамоти за успіхи в навчанні.