Структура ООН Жінки в Україні провели навчальний семінар з забезспечення гендерної рівності

17-18 вересня 2018 року в м. Дніпро, під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе та представниць структури Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної  рівності та розширення прав та можливостей жінок в Україні, відбулися регіональна нарада та  навчальний семінар. Як локалізувати 3 основні документи – Державна  соціальна програма забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW) і Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року – щодо впровадження гендерної рівності в громадах, містах, областях, регіонах. Як буде  фінансуватися потужний механізм – людські, технічні ресурси – задля покращення гендерної проблематики у всіх сферах і на всіх рівнях? Ці та  багато інших питань обговорювали представники 5 областей: Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської.

На семінарі було запропоновано удосконалити методику впровадження гендерної рівності,  розширити або вдосконалити вже існуючі форми статистичних даних, посилити інформування населення, як жінок, так і чоловіків, про їхні права та можливості, запровадити освітні програми про гендерну рівність у шкільні та дошкільні заклади тощо.